Samorząd Doktorantów IMDiK PAN

Rada Samorządu Doktorantów IMDiK PAN, kadencja 2019-2020

 

Prezydium:

Przewodnicząca:   mgr Justyna Gargaś, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiceprzewodnicząca:   lek. wet. Anita Chęcińska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">
Sekretarz:   mgr Karolina Orzeł, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pełnomocnik ds. popularyzacji nauki: mgr Anna Sobocińska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Członkowie Rady Samorządu:

mgr Iga Dalidowska                       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr Katarzyna Kosińska                 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr inż. Marek Pawlik                    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr Klaudia Radoszkiewicz             Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr Piotr Rogujski                         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr Mikołaj Sałek                          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr Karolina Serwach                    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr Joanna Sitek                           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr Aleksandra Zawadzka              Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr inż. Karolina Ziąbska                Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Reprezentant Doktorantów do Rady Naukowej IMDiK PAN: mgr Piotr Rogujski


Komisja Stypendialna FPM:

mgr Iga Dalidowska
mgr Justyna Gargaś
mgr Piotr Rogujski
mgr Aleksandra Zawadzka

Odwoławcza Komisja Stypendialna FPM:

lek. wet. Anita Chęcińska
mgr Katarzyna Kosińska
mgr Joanna Sitek
mgr Anna Sobocińska

Przedstawiciel doktorantów w Doktoranckiej Komisji Stypendialnej:   lek. wet. Anita Chęcińska

Przedstawiciel doktorantów w Komisji Dyscyplinarnej:  mgr Anna Sobocińska

Komisja Dyscyplinarna ds. Doktorantów:  mgr Anna Sobocińska, mgr inż. Karolina Ziąbska

Odwoławcza Komisja Dyscyplinarna ds. Doktorantów:  mgr Klaudia Radoszkiewicz, mgr Aleksandra Zawadzka

Członek Rady Samorządu Doktorantów PAN, reprezentant V Wydziału PAN, delegat SD PAN
z ramienia IMDiK PAN, delegat Krajowej Reprezentacji Doktorantów:  mgr Mikołaj Sałek

 

Regulamin Samorządu Doktorantów

 

 

Samorząd Doktorantów IMDiK PAN włącza się w organizację spotkań naukowych i towarzyskich dla doktorantów (sesje sprawozdawcze, bale doktorantów). Wspólnie z Kierownikiem Studiów Doktoranckich, dr hab. Joanną Sypecką, staramy się o jak najciekawsze wykłady dla doktorantów i zajęcia, m. in. z języka angielskiego. 

Wszelkie uwagi i zapytania proszę zgłaszać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z pozdrowieniami

Rada Samorządu Doktorantów IMDiK PAN