Samorząd Doktorantów IMDiK PAN

Samorząd Doktorantów IMDiK PAN włącza się w organizację spotkań naukowych i towarzyskich dla doktorantów (sesje sprawozdawcze, bale doktorantów). Wspólnie z Kierownikiem Studiów Doktoranckich, dr hab. Joanną Sypecką, staramy się o jak najciekawsze wykłady dla doktorantów i zajęcia, m. in. z języka angielskiego. 

Wszelkie uwagi i zapytania proszę zgłaszać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z pozdrowieniami

Rada Samorządu Doktorantów IMDiK PAN

 

Rada Samorządu Doktorantów IMDiK PAN, kadencja 2019-2020

Prezydium:

Przewodnicząca: Justyna Gargaś, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiceprzewodnicząca: Anita Chęcińska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretarz: Karolina Orzeł, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pełnomocnik ds. popularyzacji nauki: Anna Sobocińska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Członkowie Rady Samorządu:

Iga Dalidowska                Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katarzyna Kosińska         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marek Pawlik                   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klaudia Radoszkiewicz   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Rogujski                   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mikołaj Sałek                    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karolina Serwach             Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Joanna Sitek                     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aleksandra Zawadzka     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karolina Ziąbska               Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Komisja Stypendialna FPM:

mgr Iga Dalidowska
mgr Justyna Gargaś
mgr Piotr Rogujski
mgr Aleksandra Zawadzka

Odwoławcza Komisja Stypendialna FPM:

lek. wet. Anita Chęcińska
mgr Katarzyna Kosińska
mgr Joanna Sitek
mgr Anna Sobocińska

Przedstawiciel doktorantów w Doktoranckiej Komisji Stypendialnej: lek. wet. Anita Chęcińska

Odwoławcza Komisja Dyscyplinarna ds. Doktorantów: mgr Klaudia Radoszkiewicz