Aktualności SD

AKTUALNOŚCI STUDIÓW DOKTORANCKICH IMDiK PAN

 

Dniu 29 maja 2019 roku o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej odbędzie się sesja sprawozdawcza studentów II i III roku SD IMDiK PAN. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą tematyką prac badawczych realizowanych przez doktorantów oraz do udziału w mini-sympozjum. Szczegółowy program sesji sprawozdawczej tutaj.


 

W dniu 12 czerwca 2018 roku o godz. 10.00 odbędzie się sesja sprawozdawcza studentów II i III roku SD IMDiK PAN. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą tematyką prac badawczych realizowanych przez doktorantów oraz do udziału w mini-sympozjum. Szczegółowy program sesji sprawozdawczej tutaj.

 


 

I miejsce w konkursie PROPAN 2017

Podczas uroczystej Gali, która miała miejsce w Zamku Królewskim, zostały wręczone nagrody w konkursie PROPAN na najbardziej pro-doktorancki Instytut Polskiej Akademii Nauk. W tegorocznej edycji Konkursu organizowanego przez Krajową Reprezentację Doktorantów oraz Radę Samorządu Doktorantów Polskiej Akademii Nauk nasz Instytut zajął I miejsce i tym samym uzyskał tytuł najbardziej pro-doktoranckiego instytutu PAN.

 


 

Dyplomy dla IMDiK PAN za współpracę przy piknikach naukowych.

 


 

Serdecznie zapraszamy na wykłady dla doktorantów w semestrze jesiennym roku akademickiego 2017/2018. Dokładny grafik dostępny imdik.pan.pl/studia-doktoranckie/program 


 

W dniu 30 maja 2017 roku odbędzie się sesja sprawozdawcza studentów II i III roku SD IMDiK PAN. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą tematyką prac badawczych realizowanych przez doktorantów oraz do udziału w mini-sympozjum. Szczegółowy program sesji sprawozdawczej tutaj.

 


 

Wykaz certyfikatów

Szanowni Państwo, poniżej znajduje się załączony w formacie pdf wykaz certyfikatów potwierdzających znajomość nowożytnego języka obcego
(ROZPORZĄDZENIE

MINISTRA NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO z dnia 26 września 2016 r.

w sprawie szczegółowego trybu i warunków przeprowadzania czynności w przewodzie doktorskim, w postępowaniu habilitacyjnym oraz w postępowaniu o nadanie tytułu profesora)

Plik do pobrania (.pdf)


 

 „Najbardziej Prodoktorancki Instytut Polskiej Akademii Nauk

Z wielką przyjemnością zawiadamiamy, że IMDiK PAN zajął III miejsce w konkursie PROPAN 2016 na „Najbardziej Prodoktorancki Instytut Polskiej Akademii Nauk”. Jednocześnie nasz Instytut został wyróżniony jako „najbardziej prodoktorancki” Instytut Wydziału V (Nauki Medyczne) PAN. Konkurs organizowany jest przez Krajową Reprezentację Doktorantów oraz Radę Samorządu Doktorantów Polskiej Akademii Nauk. Wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym w konkursie odbyło się 18 listopada 2016 r. w Pałacu Staszica w Warszawie (http://krd.edu.pl/wyniki-konkursu-prodok-i-propan-2016/).

 

 


 Archiwum SD