KNOW interdisciplinary PhD studies

Relacja z IV Spotkania Centrum Innowacyjnych Badań w ramach współpracy KNOW

25 i 26 maja odbyło się ostatnie spotkanie doktorantów w projekcie KNOW. Spotkanie to było uwieńczeniem wielu lat pracy naszych doktorantów ich promotorów ale także inicjatorów i twórców projektu Pani profesor Barbary Zabłockiej oraz Pana profesora Marcina Moniuszki.

Czytaj więcej...

IV Doroczne Spotkanie Centrum Innowacyjnych Badań w ramach współpracy KNOW

W dniach 26 - 27 maja bieżącego roku w Hotelu LOGOS w Warszawie odbędzie się kolejne, już czwarte, spotkanie Centrum Innowacyjnych Badań w ramach współpracy KNOW.

Czytaj więcej...

Przewody doktorskie stan na 1 stycznia 2017

Lista doktorantów programu KNOW pt. “The search for new biomarkers of civilization diseases using high-throughput techniques and modern diagnostic imaging”, którym Rada Naukowa IMDiK, PAN wszczęła przewody doktorskie.

Czytaj więcej...

Podsumowanie I spotkania dyrektorów, rektora i dziekanów, promotorów i doktorantów zaangażowanych w program Centre for Innovative Research

W dniach 30 maja-1 czerwca 2014 roku, w Supraślu, odbyło się 1 spotkanie dyrektorów, rektora i dziekanów, promotorów i doktorantów zaangażowanych w program Centre for Innovative Research,  the Leading National Research Centre (KNOW). Doktoranci przedstawili założenia i pierwsze wyniki  swoich projektów badawczych. Spotkanie było też okazją do wysłuchania wykładów gości z University of Hasselt oraz rozmów dotyczących dalszej współpracy i spraw organizacyjnych. Na stronie Programu KNOW znajduje się szczegółowe podsumowanie oraz Galeria.

Rekrutacja w ramach KNOW na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku

Jest nam miło poinformować, że nasz partner w projekcie KNOW-CIR Uniwersytet Medyczny w Białymstoku również prowadzi rekrutację na Środowiskowe Studia Doktoranckie w Języku Angielskim. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Centrum Badań Innowacyjnych http://www.know-cir.eu

The recruitment for the MMRC-KNOW interdisciplinary PhD studies 2013-2017

W ramach realizacji projektu KNOWThe search for new biomarkers of civilization diseases using high-throughput techniques and modern diagnostic imaging” IMDiK PAN ogłasza z dniem 24 maja 2013 nabór na studia doktoranckie. Szczegóły rekrutacji (tematy badań, promotorzy, warunki i harmonogram rekrutacji) znajdą Państwo poniżej.

 

Zasady rekrutacji oraz tematy badawcze

Informacja dot. rekrutacji na studia doktoranckie w ramach projektu KNOW

Uprzejmie informujemy, że nabór na studia doktoranckie w ramach projektu KNOW został już zamkniety. Szczegóły rekrutacji oraz harmonogram rozmów kwalifikacyjnych zamieścimy wkrótce.

Plan kolokwium kwalifikacyjnego na Studia doktoranckie KNOW

Informujemy, że rozmowy kwalifikacyjne Kandydatów na Studia Doktoranckie projektu KNOW odbęda się w dniach 16-17 września 2013 w IMDiK PAN. Zamieszczamy plan kolokwium kwalifikacyjnego.

Wyniki kolokwium kwalifikacyjnego - 18.09.2013

W dniach 16-17 września 2013 roku Komisja Rekrutacyjna powołana przez Radę Naukową IMDiK PAN przeprowadziła kolokwium kwalifikacyjne na Studia Doktoranckie w ramach realizacji projektu KNOW “The search for new biomarkers of civilization diseases using high-throughput techniques and modern diagnostic imaging”. Po dopełnieniu przez Kandydatów wszelkich wymaganych formalności, studia doktoranckie w roku akademickim 2013/2014 rozpoczną niżej wymienione osoby.

Lista przyjętych kandydatów