Samorząd Doktorantów IMDiK PAN

Samorząd Doktorantów IMDiK PAN włącza się w organizację spotkań naukowych i towarzyskich dla doktorantów (sesje sprawozdawcze, bale doktorantów). Wspólnie z Kierownikiem Studiów Doktoranckich, dr hab. Joanną Sypecką, staramy się o jak najciekawsze wykłady dla doktorantów i zajęcia, m. in. z języka angielskiego. 

Wszelkie uwagi i zapytania proszę zgłaszać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z pozdrowieniami

Rada Samorządu Doktorantów IMDiK PAN

 

Skład Rady SD IMDiK na kadencję 2017/2018

Przewodnicząca: Justyna Gargaś Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiceprzewodnicząca: Anita Chęcińska  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretarz: Karolina Orzeł  korzeł@imdik.pan.pl

 

Członkowie Rady Samorządu: 

Iga Dalidowska                 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Justyna Janowska           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marek Pawlik                    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Rogujski                   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mikołaj Sałek                    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Joanna Sitek                      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Anna Sobocińska             Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.