Zapraszamy do udziału we współorganizowanej przez nasz Instytut Konferencję pt. "CePT – platformą rozwoju innowacyjnej biomedycyny 2024"


To wydarzenie mające na celu przedstawienie ewolucji biomedycyny w okresie 2021-2027, zaprezentowanie wyników pracy czołowych polskich instytucji, integrację i promocję współpracy pomiędzy naukowcami, przedsiębiorcami, a także przedstawicielami sektora publicznego w dziedzinie biomedycyny.
Konferencja odbędzie się 8 marca 2024 r. w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Księcia Trojdena 2a w Warszawie.
Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć prezentacje najnowszych osiągnięć w obszarze biomedycyny, poznać planowane kierunki działania orz zostać aktywnymi słuchaczami panelu dyskusyjnego. To także doskonała okazja do spotkania i rozmowy przy kawie czy w strefie wystawienniczej ze znanymi uczonymi i nawiązanie nowych relacji networkingowych.
Program oraz więcej informacji na temat konferencji: CePT - 8 marca 2024 (cept-konferencja.pl)
Rejestracja: Zarejestruj (meeting15.com)

Projekt dofinansowany ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Nauki w ramach Programu „Doskonała Nauka II”

2 post powitalny 2 1