Zapraszamy na posiedzenie Rady Naukowej IMDiK, w dniu 24 lutego 2022 r. o godzinie 10:00 poświęcone obronie rozprawy doktorskiej lek. Lidii Kani, pt. „Ocena osi podwzgórze-przysadka-nadnercza u pacjentów z cukrzycą typu I doświadczających hipoglikemii”.

Promotor: prof. dr hab. Edward Franek, promotor pomocniczy: dr Magdalena Walicka

Recenzenci:
- prof. dr hab. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz, Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii, Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskieg w Poznaniu
- dr hab. Przemysław Witek, Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii, Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Dokumenty do pobrania:

Informujemy, że:

  1. obrona doktoratu odbędzie się w trybie on-line przy użyciu aplikacji Cisco Webex;
  2. celem uzyskania dostępu do aplikacji i udziału w obronie, proszę wysłać do dnia 22 lutego 2022 r. e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o następującej treści:

Szanowni Państwo,

Pragnę być gościem na obronie rozprawie doktorskiej lek. Lidii Kani w dniu 24.02.2022 r. o godz. 10:00. Proszę o przysłanie mi zaproszenia do udziału w w/w obronie w trybie wideokonferencji w aplikacji Cisco Webex. Podpis i adres E-mail.

  1. Osoby pragnące uczestniczyć w obronie doktoratu mogą się logować do aplikacji od godz. 09:55 w dniu obrony.
  1. Opis kolejnych czynności związanych z logowaniem się do aplikacji Webex znajduje się w „Instrukcji do zdalnych posiedzeń Webex” dostępnej po kliknięciu na następujący link:

https://www.imdik.pan.pl/images/radanaukowa/Instrukcja_do_zdalnych_posiedzen_RN.pdf