Zapraszamy na posiedzenie Rady Naukowej IMDiK, w dniu 24 lutego 2022 r. 
o godzinie 12:30 poświęcone obronie rozprawy doktorskiej mgr Adriany Muchowskiej, pt. „Wpływ wybranych związków hybrydowych zaadsorbowanych na preparatach keratynowych na proces gojenia ran w szczurzym modelu cukrzycy indukowanej streptozotocyną”.

Promotor: prof. dr hab. Aleksandra Misicka-Kęsik, promotor pomocniczy dr Piotr Kosson;

Recenzenci:
- prof. dr hab. Grażyna Ginalska, Katedra i Zakład Biochemii 
i Biotechnologii, Uniwersytet Medyczny w Lublinie 
- dr hab. Małgorzata Malec-Milewska, prof. CMKP, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. W. Orłowskiego CMKP, Warszawa
           

Dokumenty do pobrania:

  1. obrona doktoratu odbędzie się w trybie on-line przy użyciu aplikacji Cisco Webex;
  2. celem uzyskania dostępu do aplikacji i udziału w obronie, proszę wysłać do 22 lutego 2022 r. e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o następującej treści:

Szanowni Państwo,

Pragnę być gościem na obronie rozprawie doktorskiej mgr Adriany Muchowskiej w dniu 24.02.2022 r. o godz. 12:30. Proszę o przysłanie mi zaproszenia do udziału w w/w obronie w trybie wideokonferencji w aplikacji Cisco Webex. Podpis i adres E-mail.

  1. Osoby pragnące uczestniczyć w obronie doktoratu mogą się logować do aplikacji od godz. 12:25, w dniu obrony.
  2. Opis kolejnych czynności związanych z logowaniem się do aplikacji Webex znajduje się w „Instrukcji do zdalnych posiedzeń Webex” dostępnej po kliknięciu na następujący link:

https://www.imdik.pan.pl/images/radanaukowa/Instrukcja_do_zdalnych_posiedzen_RN.pdf