Zapraszamy na posiedzenie Rady Naukowe IMDiK PAN, w dniu 24 marca 2022 r. o godzinie 12:00 poświęcone obronie rozprawy doktorskiej lek. Kamila Adamczyka, pt. „Diagnostyka zaburzeń smaku jako metoda badań przesiewowych w COVID-19”.
Promotor: prof. dr hab. Edward Franek.
Recenzenci:
- prof. dr hab. n. med. Jarosław Reguła, Klinika Gastroenterologii, Hepatologii i Onkologii Klinicznej CMKP, Narodowy Instytut Onkologii – Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa
- prof. dr hab. n. med. Jarosław Markowski, Katedra i Klinika Laryngologii, Śląski Uniwersytet Medyczny, Katowice
- prof. dr hab. n. med. Tomasz Klupa, Katedra Chorób Metabolicznych, Uniwersytet Jagielloński, Kraków.

Informujemy, że:
1. obrona doktoratu odbędzie się w trybie on-line przy użyciu aplikacji Cisco Webex;
2. Celem uzyskania dostępu do aplikacji i udziału w obronie, proszę wysłać informację na adres e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22 marca 2022 r. o następującej treści:

Szanowni Państwo,
Pragnę być gościem na obronie rozprawie doktorskiej lek. Kamila Adamczyka w dniu 24.03.2022 r. o godz. 12:00. Proszę o przysłanie mi zaproszenia do udziału w w/w obronie w trybie wideokonferencji w aplikacji Cisco Webex.
Podpis i adres E-mail.

3. Osoby pragnące uczestniczyć w obronie doktoratu mogą się logować do aplikacji od godz. 11:50 w dniu obrony.
4. Opis kolejnych czynności związanych z logowaniem się do aplikacji Webex znajduje się w „Instrukcji do zdalnych posiedzeń Webex” dostępnej po kliknięciu na następujący link:

https://www.imdik.pan.pl/images/radanaukowa/Instrukcja_do_zdalnych_posiedzen_RN.pdf