Zapraszamy na posiedzenie Rady Naukowe IMDiK PAN, w dniu 24 marca 2022 r. o godzinie 10:00  poświęcone obronie rozprawy doktorskiej mgr Justyny Janowskiej, pt. „Rola zmian w funkcjonowaniu oligodendrocytów w patogenezie zaburzeń istoty białej będących skutkiem asfiksji neonatalnej”.
Promotor: dr hab. Joanna Sypecka;
Recenzenci: 
- prof. dr hab. Joanna Mika, Zakład Farmakologii Bólu, Instytut Farmakologii im. J. Maja PAN w Krakowie 
- prof. dr hab. Justyna Rogalska, Katedra Fizjologii Zwierząt i Neurobiologii, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Dokumenty do pobrania:
 
Informujemy, że:
1. obrona doktoratu odbędzie się w trybie on-line przy użyciu aplikacji Cisco Webex;
2. Celem uzyskania dostępu do aplikacji i udziału w obronie, proszę wysłać informację na adres e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22 marca 2022 r.
o następującej treści:
Szanowni Państwo,
Pragnę być gościem na obronie rozprawie doktorskiej mgr Justyny Janowskiej w dniu 24.03.2022 r. o godz. 10:00. Proszę o przysłanie mi zaproszenia do udziału w w/w obronie w trybie wideokonferencji w aplikacji Cisco Webex. 
Podpis i adres E-mail.
3. Osoby pragnące uczestniczyć w obronie doktoratu mogą się logować do aplikacji od godz.9:50 w dniu obrony.
4. Opis kolejnych czynności związanych z logowaniem się do aplikacji Webex znajduje się w „Instrukcji do zdalnych posiedzeń Webex” dostępnej po kliknięciu na następujący link: