Zapraszamy na posiedzenie Rady Naukowe IMDiK PAN, w dniu 26 maja 2022 r. o godzinie 10:00  poświęcone obronie rozprawy doktorskiej lek. Julii Tuchalskiej-Czuroń, pt. „Badanie wybranych czynników prognostycznych w populacji pacjentów z operacyjnym przewodowym gruczolakorakiem trzustki”.

Promotor
: dr hab. Marek Durlik, prof. CMKP;
Recenzenci: 
- prof. dr hab. Agnieszka Mądro, Katedra i Klinika Gastroenterologii z Pracownią Endoskopową, Uniwersytet Medyczny w Lublinie
- prof. dr hab. Ewa Małecka-Wojciesko, Katedra Gastroenterologii, Klinika Chorób Przewodu Pokarmowego, Uniwersytet Medyczny w Łodzi.

Dokumenty do pobrania:
- recenzja - prof. dr hab. Agnieszka Mądro
- recenzja - prof. dr hab. Ewa Małecka-Wojciesko
 
Informujemy, że:
1. obrona doktoratu odbędzie się w trybie on-line przy użyciu aplikacji Cisco Webex;
2. Celem uzyskania dostępu do aplikacji i udziału w obronie, proszę wysłać informację na adres e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 24 maja 2022 r.
o następującej treści:
Szanowni Państwo,
Pragnę być gościem na obronie rozprawie doktorskiej lek. Julii Tuchalskiej-Czuroń w dniu 26.05.2022 r. o godz. 10:00. Proszę o przysłanie mi zaproszenia do udziału w w/w obronie w trybie wideokonferencji w aplikacji Cisco Webex. 
Podpis i adres E-mail.
3. Osoby pragnące uczestniczyć w obronie doktoratu mogą się logować do aplikacji od godz.9:55 w dniu obrony.
4. Opis kolejnych czynności związanych z logowaniem się do aplikacji Webex znajduje się w „Instrukcji do zdalnych posiedzeń Webex” dostępnej po kliknięciu na następujący link: