Zapraszamy na posiedzenie Rady Naukowej IMDiK PAN, w dniu 29 września 2022 r. o godzinie 10:00 poświęcone obronie rozprawy doktorskiej mgr Anny Figiel-Dąbrowskiej, pt. „Przedtransplantacyjna optymalizacja funkcji mezenchymalnych komórek macierzystych pochodzących z tkanki tłuszczowej w celu zwiększenia ich potencjału regeneracyjnego”.

Promotor: dr hab. Anna Sarnowska
Recenzenci: 
- dr hab. Ewa Nagańska, Klinika Neurologii i Epileptologii SPSK CMKP, Warszawa
- prof. dr hab. Marcin Majka, Katedra Immunologii Klinicznej i Transplantologii, Instytut Pediatrii UJ CM, Kraków


Dokumenty do pobrania:
- streszczenie rozprawy doktorskiej
- recenzja - prof. dr hab. Marcin Majka
- recenzjadr hab. Ewa Nagańska
 
Informujemy, że:
1. Obrona doktoratu odbędzie się w trybie on-line przy użyciu aplikacji Cisco Webex;
2. Celem uzyskania dostępu do aplikacji i udziału w obronie, należy wysłać informację na adres e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 27 września 2022 r.
o następującej treści:
Szanowni Państwo,
Pragnę być gościem na obronie rozprawie doktorskiej mgr Anny Figiel-Dąbrowskiej w dniu 29.09.2022 r. o godz. 10:00. Proszę o przysłanie mi zaproszenia do udziału w w/w obronie w trybie wideokonferencji w aplikacji Cisco Webex. 
Podpis i adres E-mail.
3. Osoby pragnące uczestniczyć w obronie doktoratu mogą się logować do aplikacji od godz. 9:55 w dniu obrony.
4. Opis kolejnych czynności związanych z logowaniem się do aplikacji Webex znajduje się w „Instrukcji do zdalnych posiedzeń Webex” dostępnej po kliknięciu na następujący link: