Zapraszamy na posiedzenie Rady Naukowej IMDiK PAN w dniu 27 października 2022 r. o godzinie 12:00 poświęcone obronie rozprawy doktorskiej mgr Wioletty Lech pt. „Ocena właściwości neuroprotekcyjnych i regeneracyjnych komórek WJ-MSC w warunkach kontrolnych i modelach uszkodzenia OUN in vitro, ex vivo i in vivo”.

Promotor: prof. dr hab. Leonora Bużańska
Promotor pomocniczy: dr Marzena Zychowicz

Recenzenci:

- prof. dr hab. Aleksandra Klimczak, Samodzielne Laboratorium Biologii Komórek Macierzystych i Nowotworowych, Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej im. L. Hirszfelda PAN, Wrocław
- prof. dr hab. Zygmunt Pojda, Zakład Medycyny Regeneracyjnej, Narodowy Instytut Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie, Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa

Dokumenty do pobrania:
- streszczenie rozprawy doktorskiej
- recencja - prof. dr hab. Aleksandra Klimczak
- recenzja - prof. dr hab. Zygmunt Pojda

Informujemy, że:

1. Obrona doktoratu odbędzie się w trybie on-line przy użyciu aplikacji Cisco Webex;
2. Aby uzyskać dostęp do aplikacji i udziału w obronie, należy wysłać informację na adres e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25 października 2022 r. o następującej treści:

Szanowni Państwo,

Pragnę być gościem na obronie rozprawie doktorskiej mgr Wioletty Lech w dniu 27.10.2022 r. o godz. 12:00. Proszę o przysłanie mi zaproszenia do udziału w w/w obronie w trybie wideokonferencji w aplikacji Cisco Webex.

Podpis i adres E-mail.

3. Osoby pragnące uczestniczyć w obronie doktoratu mogą się logować do aplikacji od godz. 11:55 w dniu obrony.
4. 
Opis kolejnych czynności związanych z logowaniem się do aplikacji Webex znajduje się w „Instrukcji do zdalnych posiedzeń Webex” dostępnej po kliknięciu na następujący link:

https://www.imdik.pan.pl/images/radanaukowa/Instrukcja_do_zdalnych_posiedzen_RN.pdf