Zapraszamy na posiedzenie Rady Naukowej IMDiK PAN w dniu 27 października 2022 r. o godzinie 10:00 poświęcone obronie rozprawy doktorskiej mgr Sylwii Żulińskiej pt. „Analiza ekspresji genów białek regulujących funkcję i dynamikę mitochondriów w doświadczalnych modelach choroby Alzheimera”.

Promotor: prof. dr hab. Joanna Strosznajder.

Recenzenci:

- prof. dr hab. Jadwiga Wardas, Zakład Neuropsychofarmakologii, Instytut Farmakologii im. Jerzego Maja PAN, Kraków;  
- prof. dr hab. Andrzej Członkowski, Katedra i Zakład Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej, Warszawski Uniwersytet Medyczny.

 Dokumenty do pobrania:
- streszczenie rozprawy doktorskiej
- recencja - prof. dr hab. Andrzej Członkowski
- recenzja - prof. dr hab. Jadwiga Wardas

Informujemy, że:

 1. Obrona doktoratu odbędzie się w trybie on-line przy użyciu aplikacji Cisco Webex;
 2. Aby uzyskać dostęp do aplikacji i udziału w obronie, należy wysłać informację na adres e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25 października 2022 r. o następującej treści:

Szanowni Państwo,

Pragnę być gościem na obronie rozprawie doktorskiej mgr Sylwii Żulińskiej w dniu 27.10.2022 r. o godz. 10:00. Proszę o przysłanie mi zaproszenia do udziału w w/w obronie w trybie wideokonferencji w aplikacji Cisco Webex.

Podpis i adres E-mail.


3. Osoby pragnące uczestniczyć w obronie doktoratu mogą się logować do aplikacji od godz.
9:55 w dniu obrony.

4. Opis kolejnych czynności związanych z logowaniem się do aplikacji Webex znajduje się w „Instrukcji do zdalnych posiedzeń Webex” dostępnej po kliknięciu na następujący link:

https://www.imdik.pan.pl/images/radanaukowa/Instrukcja_do_zdalnych_posiedzen_RN.pdf