Zapraszamy na posiedzenie Rady Naukowej IMDiK PAN w dniu 24 listopada 2022 o godz. 12.00 poświęcone obronie rozprawy doktorskiej mgr Łukasza Przykazy pt. „Potencjał neuroprotekcyjny specyficznego agonisty receptora Y2 neuropeptydu Y w udarze niedokrwiennym mózgu u szczurów normotensyjnych i szczurów z genetycznie uwarunkowanym nadciśnieniem tętniczym SHR”.

Promotor:
 prof. dr hab. Ewa Koźniewska-Kołodziejska 
Promotor pomocniczy: dr hab. Helena Domin

Recenzenci: 
- prof. dr hab. Tomasz Trojanowski - Katedra i Klinika Neurochirurgii i Neurochirurgii Dziecięcej, Uniwersytet Medyczny, Lublin 
- dr hab. Jacek Szczygielski, prof. UR - Kolegium Nauk Medycznych, Instytut Nauk Medycznych, Uniwersytet Rzeszowski

 
Dokumenty do pobrania:

Informujemy, że:
1. obrona doktoratu odbędzie się w trybie on-line przy użyciu aplikacji Cisco Webex;
2. celem uzyskania dostępu do aplikacji i udziału w obronie, należy wysłać informację na adres e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22 listopada 2022 r.
o następującej treści:

Szanowni Państwo,
Chciałbym/chciałabym być gościem na obronie rozprawie doktorskiej mgr Łukasza Przykazy w dniu 24.11.2022 r. o godz. 12:00. Proszę o przysłanie mi zaproszenia do udziału w w/w obronie w trybie wideokonferencji w aplikacji Cisco Webex. 
Podpis i adres e-mail

3. Osoby pragnące uczestniczyć w obronie doktoratu mogą się logować do aplikacji od godz. 11:55 w dniu obrony.
4. Opis kolejnych czynności związanych z logowaniem się do aplikacji Webex znajduje się w „Instrukcji do zdalnych posiedzeń Webex” dostępnej po kliknięciu na następujący link: